بانک شماره پنل پیامک نیماد

پنل پیامک نیماد دارای بانک شماره جامع و کامل همراه با قابلیت انتخاب جامعه هدف و محدود کردن تعداد مخاطب برای ارسال می باشد.

اگر شما قصد ارسال پیامک به بانک شماره را داشته باشید، می توانید از بخش ارسال به چندین بانک مختلف دسترسی داشته باشید.

بانک شماره

 

همچنین تعدادی از این بانک شماره در قسمت ارسال > ارسال پیامک > افزودن گیرنده  وجود دارد که در هرکدام به صورت جدا می توانید تنظیمات مشخص برای ارسال را انجام دهید.

بانک شماره

 

 

 

 

 

 

 

 

در بخش افزودن گیرنده>  اضافه کردن شماره ، اضاقه کردن دفترچه تلفن و ارسال از فایل متنی و اکسل  مربوط به شماره های خود شما می باشدو قبلا مفصلا درباره آنها صحبت کرده ایم.

ارسال منطقه کشوری

اما در بخش ارسال از طریق بانک شماره پنل، اولین گزینه ای که بسیار کاربردی است، امکان ارسال منطقه ای کشوری است که به شما اجازه می‌دهد یک منطقه از استان و شهرخود را انتخاب کنید و به گوشی های همراه آن منطقه پیامک ارسال کنید.

در این نوع ارسال در قسمت ارسال > ارسال پیامک > افزودن گیرنده ، گزینه ارسال منطقه کشوری، کلی  را انتخاب نمایید و در صفحه باز شده با انتخاب گزینه های موجود (استان،شهر و شهرستان ) منطقه مورد نظر برای ارسال را مشخص نمایید.

بانک شماره

شما می توانید در این بخش تعداد شماره ها را بررسی و تعداد مشخصی را انتخاب کنید.

ارسال با پیش شماره

یک روش دیگر برای هدفگیری مخاطبان، مشخص کردن ارقام اول شماره (پیش شماره) است. مثلاً می‌توانید فقط به کسانی پیامک خود را ارسال کنید که شماره آنها با ۰۹۱۳۱۴۱ شروع می‌شود.

برای ارسال از طریق پیش شماره باید در قسمت ارسال > ارسال پیامک > افزودن گیرنده ، گزینه ارسال منطقه کشوری، پیش شماره را انتخاب نمایید و در صفحه باز شده می توانید بر اساس گزینه های موجود (استان، شهر، شهرستان و پیش شماره) جامعه هدف را مشخص  و بر اساس آن ارسال را انجام دهید.

ارسال پیش شماره

ادامه دارد….