ارسال پیامک به مشتریان

زمانی که شما می خواهید به مشتریان خودتان پیامک ارسال کنید (یعنی کسانی که قبلاً مشتری شما بوده‌اند و از آنها شماره دارید. یا شاید کسانی که در آینده شماره آنها را خواهید گرفت) چگونه باید شماره‌ها را وارد کنید؟

شما می‌توانید از قسمت ارسال > ارسال پیامک را انتخاب کنید و در قسمت افزودن گیرنده > اضافه کردن شماره را انتخاب نمایید و در کادر مربوط شماره آنها را بنویسید، همچنین اگر شماره های شما به شکل یک فایل متنی با فرمت اکسل باشند می توانید در قسمت افزودن گیرنده > ارسال از فایل متنی و اکسل را انتخاب نمایید و شماره‌ها را برای ارسال وارد سامانه کنید.

دفترچه تلفن

البته، یک راه بهتر هم برای اینکار وجود دارد. آن هم استفاده از دفترچه تلفن است.

دفترچه تلفن در حقیقت یک امکان است برای آنکه بتوانید لیست شماره های مختلف را ذخیره کنید. مزیت آن هم این است که شما همیشه به این شماره‌ها دسترسی خواهید داشت و به علاوه، می‌توانید نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و سایر مشخصات مشتریان خود را نیز ذخیره کنید.

وارد کردن اطلاعات کامل یک مشتری در دفترچه تلفن، مزایای بسیاری برای شما دارد. برای مثال، می‌توانید سیستم را جوری تنظیم کنید تا به طور خودکار، روز تولد مشتری را به او تبریک بگوید. یا آنکه در ابتدای پیامک های خود، مشتری را با اسم خطاب قرار دهید تا او احساس صمیمیت بیشتری با شما بکند.

برای ساخت یک دفترچه تلفن می توانید از قسمت دفترچه تلفن > گروه دفترچه را انتخاب نمایید و از قسمت جدید یک دفترچه تلفن جدیدبسازید،پس از آن باید از قسمت افزودن سریع شماره، شماره های خود را وارد دفترچه تلفن کنید،البته نباید فراموش کنید برای این کار باید اسم دفترچه را انتخاب نمایید تا شماره ها ثبت شوند.

اگر شماره های شما داخل یک فابل اکسل باشند می توانید از قسمت افزودن شماره از فایل، شماره های خود را وارد دفترچه تلفن  نمایید و فراموش نکنید اسم دفترچه را باید انتخای کنید، بهتر است قبل از این کار فایل نمونه را دانلود کنید تا شماره ها به درستی وارد دفترچه تلفن شوند.

دفترچه تلفن

بعد از ذخیره شماره ها در بخش دفترچه تلفن، کافی است هر وقت قصد ارسال داشتید، وارد بخش ارسال بشوید و در بخش افزودن گیرنده > اضافه کردن دفترچه را انتخاب نمایید،در این قسمت می توانید با انتخاب کلی تمام لیست شماره یک دفترچه را انتخاب نمایید یا با انتخاب جزئی تعدادی از شماره های داخل لیست یک دفترچه را به انتخاب خودتان مشخص کنید و ارسال را برای آن انجام دهید.

نکته:در قسمت دفترچه تلفن > مدیریت خصوصیات بیشتر،یک امکان است برای تعیین نوع خصوصیاتی که باید داخل دفترچه ثبت شود به عنوان مثال:تاریخ تولد، کد پستی و…

فقط فراموش نکنید باید قبل از ساخت دفترچه این خصوصیات را تعریف کنید و هنگام ساخت دفترچه تلفن آنها را انتخاب کنید.


بعد از ساخت دفترچه مورد نظر می توانید در قسمت های مختلف پنل و بسته به نیازتان از این دفترچه استفاده کنید اما ساده ترین نوع استفاده از دفترچه در قسمت افزودن گیرنده > اضافه کردن دفترچه  می باشد.

آموزش ارسال پیامک تبلیغاتی و هدفمند

ادامه دارد…